Platobná brána
a terminál

S platobnou bránou a platobným terminálom Comgate ušetríte až 20 % na poplatkoch. Ponúkame jednu platformu pre platby na internete aj platby kartou osobne na prevádzke. Zmluva, ceny aj dokumentácia sú verejne na webe. Bez hviezdičiek a bez záväzku.

Platobná brána a terminál

S platobnou bránou a platobným terminálom Comgate ušetríte až 20 % na poplatkoch. Ponúkame jednu platformu pre platby na internete aj platby kartou osobne na prevádzke. Zmluva, ceny aj dokumentácia sú verejne na webe. Bez hviezdičiek a bez záväzku.

Pripojte sa k 15 tis. obchodníkov

Každým rokom k nám prechádza niekoľko tisíc obchodníkov. U nás nachádzajú lepšiu službu aj úsporu na poplatkoch. Pridajte sa k nám aj vy.

Platobná brána

Viac dokončených platieb

Nižšie náklady

Integrácia bez programovania

Viac platobných metód

Brána pre expanziu do zahraničia


Platobný terminál

Jednoduché ovládanie

Nižšie náklady

Prenosný terminál do prevádzky aj mimo nej

Platby kartou, Apple Pay aj Google Pay

Napojenie na pokladňu

Vyberte si svoju tarifu

Start

pre obchodníkov
s prvou zmluvou na platby kartou


Pre tých, ktorí doteraz
neprijímali platby kartou

6 mesiacov zadarmo

Easy

bez fixných poplatkov,
jedna sadzba pre všetky platby


Žiadny záväzok,
cenník a zmluva
na webe

0,98 %
+ 0 EUR

Profi

poplatky s rozlíšením typu karty


Vhodné pre objemy platieb nad 12 tis. EUR mesačne

od 0,62 %
+ 0,02 EUR

Custom

pre objem platieb nad 100 tis. EUR mesačne


Tarifa na mieru pre väčších obchodníkov

poplatky
na mieru

Prijímajte bezhotovostné platby online aj v prevádzke. S tarifami Comgate ušetríte až 20 % nákladov na platobné služby. Séria funkcií platobnej brány a terminálov vám zjednoduší účtovníctvo, zabezpečí vyšší počet dokončených platieb, a vo výsledku vyššie tržby.

Ušetrite až 20 % nákladov

Pri prechode na platobnú bránu alebo terminál Comgate významne ušetríte. Naviac u nás sa všetky ceny dozviete jednoducho na stránkach. Môžete si vybrať medzi niekoľkými tarifami podľa typu vášho obchodu.

Mesačný objem platieb

0 €

Ročná úspora

0 €

Férové platobné služby
na internete aj v prevádzke

Nižšie poplatky pre všetkých

Platobná brána aj terminál s poplatkami od 0,62 %. Voľba tarify je na vás. Peniaze prevedieme denne a zdarma na ľubovoľný bankový účet.

Stránky brány > a terminálu >

Bez hviezdičiek a bez záväzku

Zmluva je bez záväzku, uzatvára sa jednoducho online. Ceny sú konečné a bez hviezdičiek. Môžete si vybrať tarifu, ktorá vám vyhovuje najviac.

Zmluvné dokumenty >

Osobná starostlivosť 

Poradíme vám v pracovných dňoch od 8:00 do 20:00 telefonicky, e-mailom alebo na chate. Odpovede na svoje otázky nájdete tiež na portáli podpory.

Prejsť na portál podpory >

Úver pre firemných klientov

Klienti Comgate môžu čerpať úver až 40 tis. EUR. Výška úveru sa odvodzuje od objemov platieb na platobnej bráne či platobných termináloch Comgate. Splátky úveru prebiehajú priebežným strhávaním z prebiehajúcich platieb. Dojednanie úveru je jednoducho online.

Bezpečnosť na prvom mieste

Spoločnosť Comgate je spracovateľom údajov o kartách, v rámci svojich služieb vykonáva online platby. Je priamym členom spoločností platobných kariet VISA a Mastercard, držiteľom licencie národnej banky Platobnej inštitúcie a držiteľom bezpečnostného certifikátu PCI DSS Level 1.

Priamy člen asociácií
VISA a Mastercard

Comgate je priamym členom (Principal member) asociácií platobných kariet VISA a Mastercard. Ako spracovateľ kariet (acquirer) máme plný prístup ku všetkým kartovým technológiám.

Licencia národnej banky
Platobnej inštitúcie

Licencia Platobnej inštitúcie znamená, že Comgate má oprávnenie poskytovať platobné služby bez obmedzenia objemu transakcií na celom území EÚ a podlieha dozoru národnej banky.

Bezpečnostná certifikácia
PCI DSS Level 1

Certifikácia PCI DSS najvyššieho stupňa sa udeľuje spoločnostiam, ktoré preukážu požadovanú mieru zabezpečenia informačných systémov, obnovuje sa jedenkrát za rok.

Čo o nás hovoria zákazníci?

4,6

500+ recenzií

4,5

170+ recenzií

Čo o nás hovoria zákazníci?

4,6

500+ recenzií

4,5

170+ recenzií

Zmienili sa o nás

Blog

U nás sa stále niečo deje. Tu sa dozviete, napríklad o aké nové funkcie sme rozšírili naše služby, alebo kde sa môžeme stretnúť na konferenciách.

Chcete se opýtať?

Sme online v pracovných dňoch od 08:00 do 20:00. Na vaše otázky odpovieme obratom.

Ikona zavináč

poslať e-mail
podpora@comgate.sk

Ikona chat

spustiť
online chat