Napísali o nás

Prostredníctvom médií radi prezentujeme novinky, nové a vylepšené služby a komentujeme výsledky. Občas prezentujeme naše názory k aktuálnemu dianiu v oblasti platobných služieb, oblasti e-commerce a maloobchodu.

Logo měšec.cz

Ouhrabka z Comgate: Úplnou transparentnosťou voči klientovi sme spôsobili na trhu revolúciu
15. september 2022

Jakub Ouhrabka, riaditeľ Comgate v rozhovore spomína: •ako firma prešla premenou z prevádzkovania spotrebiteľských súťaží na platobné brány pre e-shopy, • prečo vidí budúcnosť skôr pre klasické firmy ako startupy, • aké zmeny má očakávať slovenský zákazník a akým smerom sa firma bude uberať ďalej.
Prečítať článok

Logo měšec.cz

Odložená platba cez Mall Pay je po novom súčasťou platobnej brány Comgate
27. máj 2021

Platobná služba Mall Pay je už dostupná aj na platobnej bráne Comgate. To znamená, že budete môcť odložiť platbu omnoho častejšie. Platobnú bránu využíva viac než 7 000 online obchodov.
Prečítať článok

Logo Seznam.cz

Konferencia Seznam.cz po ročnej prestávke v online podobe
26. apríl 2021

Príbehy z prostredia českej platobnej brány. Jakub Ouhrabka, riaditeľ Comgate Payments, a. s., sa podelil o skúsenosti, ako vďaka zlepšeniu zákazníckej starostlivosti zvýšili výkon online kampane viac než o 60 %.
Prečítať článok

Logo měšec.cz

Odloženú platbu Equa Bank ponúka po novom platobná brána Comgate
17. február 2021

Comgate rozšírilo služby o ďalšiu platobnú metódu v spolupráci s Equa Bank. Počet obchodníkov, ktorý môžu odloženú platbu tejto banky ponúkať, sa tak rozšíril o viac než 6000.
Prečítať článok