Podnikateľský úver bez papierovania

Podporte svoje podnikanie s úverom vo výške 2000 až 40 tis. EUR. Získate ho jednoducho na niekoľko kliknutí v Klientskom portáli, schválenie prebehne počas niekoľkých minút a splátky sa strhávajú automaticky z vykonaných transakcií na platobnej bráne alebo termináli.

Čím viac točíte, tým vyšší úver získate

Úver je určený klientom Comgate, ktorí aktívne využívajú platobné služby minimálne šesť mesiacov.
Maximálna výška úveru je odvodená od objemu platieb na platobnej bráne alebo na termináli Comgate.

Rýchle schválenie

Schválenie úveru prebieha online. Všetko, aj podpis zmluvy, vyriešite do 10 min.

Peniaze obratom

Peniaze posielame na váš bankový účet obratom po podpise zmluvy.

Účel podľa vás

Účelom úveru môže byť čokoľvek, čo súvisí s vašim podnikaním.

Praktické splátky

Splátky sa z vašich tržieb strhávajú automaticky, nemusíte nič nastavovať.

Ako to funguje?

Údaje a scan svojich dokumentov zadáte a pošlete elektronicky. Celý proces vrátane overenia dát a schválenia úveru môže prebehnúť do 10 minút.

Ponuka

Ponuku úveru získate v klientskom portáli. Nie je nutné chodiť na pobočku ani dokladať výkazy, stačí jedno kliknutie.

Úver

Celkový preplatok úveru je v rozmedzí 0,8 až 1,3 % mesačne podľa individuálneho rizikového profilu.

Zmluva

Uzatvorenie úverovej zmluvy prebieha online, bez papierovania. Obratom posielame čiastku úveru na váš bankový účet.

Splácanie

Splátky sa strhávajú automaticky a komfortne podľa vašich tržieb na platobných službách, vy sa tak nemusíte o nič starať.

Schvaľujeme viac ako 80 % úverov

Nepožadujeme finančné výkazy ani roky histórie firmy. Nemusíte na pobočku a nepotrebujete ručiteľa. Znie to až veľmi dobre? Áno, presne tak to funguje.

Kto môže čerpať?

Úver je určený pre klientov Comgate, ktorí využívajú platobnú bránu alebo platobný terminál a v posledných šiestich mesiacoch ich objem platieb neklesol pod 1 tisíc EUR / mesiac.

Aké sú parametre úveru?

Úver môžete získať vo výške od 2000 do 40 000 EUR v závislosti na objeme transakcií v Comgate. Celkový poplatok je podľa individuálneho rizikového profilu 2,4 % až 3,9 % pri splatnosti na 3 mesiace, 4,8 % až 7,8 % na 6 mesiacov a 9,6 % až 15,6 % na 12 mesiacov. Presná doba splácania úveru sa odvíja od automaticky stanovenej výšky odvodov z transakcií cez platobnú bránu alebo terminál.

Ako dlho trvá schválenie?

Schválenie úveru trvá asi 10 minút. Obdržíte ponuku úveru, v ďalšom kroku zvolíte čiastku a dobu splácania, nakoniec je elektronický podpis zmluvy.

Aké sú požadavky na ručenie?

V prípadoch, kedy výsledkom posúdenia je nutnosť ručenia, požadujeme len osobné ručenie jednoduchým prehlásením. Nepotrebujeme žiadne založenie nehnuteľností, žiadnych ďalších ručiteľov, notárske zápisy ani iné zložitosti. Veríme tomu, že je to s podnikaním, úverom i splácaním myslíte vážne.

Kto je poskytovateľom úveru?

Poskytovateľom úveru je spoločnosť Lemonero, s.r.o., ktorá je spoluvlastnená Komerčnou bankou, a.s. Tento úverový produkt bol vytvorený na mieru pre klientov Comgate a je poskytovaný výhradne v spolupráci s Comgate.

Koľko môžem čerpať?

Ponuka úveru sa odvíja od objemu transakcií na platobnej bráne alebo na termináli za posledných šesť mesiacov. Orientačne sa dá povedať, že pri mesačnom objeme transakcií 15 000 EUR môžete získať ponuku úveru až na 20 000 EUR. 

Ako môžem aktivovať úver?

Úver aktivujete v klientskom portáli Comgate. Pre aktiváciu úveru budete potrebovať fotografiu občianskeho preukazu z oboch strán. Údaje aj fotografie vkladáte elektronicky. Ponuku na konkrétnu výšku úveru obdržíte do 10 minút. Keď zvolíte čiastku úveru a dobu splácania, uzatvoríme zmluvu, opäť elektronicky. Potom obratom posielame peniaze na váš bankový účet.

Aké doklady budem potrebovať?

Pripravte si obojstrannú fotografiu občianskeho preukazu a selfie fotografiu s občianskym preukazom, na ktorom bude viditeľná vaša fotografia. Ďalej druhý doklad pre overenie totožnosti (vodičský preukaz, cestovný pas alebo preukaz zdravotnej poisťovne). Vedľa týchto dokladov vás prosíme o kópiu výpisu z bankového účtu za posledné tri mesiace. Dokumenty môžete nahrať vo formáte .pdf alebo ako obrázky (.jpg, .png, .img).

Ako prebieha podpis zmluvy?

Uzavretie zmluvy prebieha online. Vyplníte niekoľko údajov a nahráte foto občianskeho preukazu. Potom, čo prebehne kontrola, obdržíte ponuku úveru. Po online podpise elektronickej zmluvy posielame peniaze na váš účet.

Na čo môžem úver použiť?

Úver môžete použiť na nákup zásob, vybavenie obchodu, marketing... Zkrátka na čokoľvek.

Ako prebieha splácanie úveru?

Splácanie prebieha automaticky odpočtom z každej transkacie obchodu cez platobnú bránu alebo terminál Comgate. V prípade prepadov alebo pozastavení transakcií cez platobnú bránu alebo cez terminál Comgate je nutné dodržať splátkový kalendár určený zmluvou a platby uhradiť ručne alebo odoslať rozdiel prevodom na uvedený účet. 

Čo znamená možnosť pripojenia firemného bankového účtu?

Prepojenie firemného bankového účtu s Podnikateľským úverom umožňuje presnejšie hodnotenie výkonnosti obchodu, čo môže viesť k vyšším ponukám financovania. Je totiž vďaka tomu možné hodnotiť firemné transakcie a pohyby prebiehajúce mimo platobnú bránu. Bankový účet môžete pripojiť pomocou aplikácie SaltEdge po aktivácii financovania v Klientskom centre. V aplikácii vytvoríte vlastnú identitu pomocou e-mailovej adresy a účet pripojíte potvrdením súhlasu v internetovom bankovníctve. Pripojené účty potom môžete SaltEdge aj spravovať. Pri online žiadosti o úver potom s pripojeným správnym bankovým účtom už nie je potrebné ručne nahrávať výpisy z účtu.

Čo sa stane, keď objem transakcií nestačí na naplnenie minimálnej mesačnej splátky?

K tejto situácii môže dôjsť vo výnimočných prípadoch. Keď sa po 15 dňoch mesačného cyklu ukáže, že zmluvná výška strhávania z transakcií nedosiahne aspoň na minimálnu výšku splátky, percentuálna miera strhávania z transakcií sa dočasne zvýši tak, aby najneskôr 3 dni pred koncom mesačného cyklu bola dosiahnutá výška minimálnej splátky. Potom bude najneskôr 3 dni pred koncom mesačného cyklu nastavená výška strhávania späť na úroveň dohodnutú v zmluve.

Chcete se opýtať?

Sme online v pracovných dňoch od 08:00 do 20:00. Na vaše otázky odpovieme obratom.

Ikona zavináč

poslať e-mail
podpora@comgate.sk

Ikona chat

spustiť
online chat