Podnikateľský úver bez papierovania

úver pre súčasných klientov Comgate

od 1000 EUR do 30 000 EUR

splatnosť úveru 3, 6 alebo 12 mesiacov

žiadosť aj schválenie online

Baristka a platobny terminal

Čím viac točíte, tým vyšší úver získate

Úver je určený klientom Comgate, ktorí aktívne využívajú platobné služby minimálne šesť mesiacov.
Maximálna výška úveru je odvodená od objemu platieb na platobnej bráne alebo na termináli Comgate.

Rýchle schválenie

Schválenie úveru prebieha online. Všetko, aj podpis zmluvy, vyriešite do 10 min.

Peniaze obratom

Peniaze posielame na váš bankový účet obratom po podpise zmluvy.

Účel podľa vás

Účelom úveru môže byť čokoľvek, čo súvisí s vašim podnikaním.

Praktické splátky

Splátky sa z vašich tržieb strhávajú automaticky, nemusíte nič nastavovať.

Ako to funguje?

Údaje a scan svojich dokumentov zadáte a pošlete elektronicky. Celý proces vrátane overenia dát a schválenia úveru môže prebehnúť do 10 minút.

Ponuka

Ponuku úveru získate v klientskom portáli. Nie je nutné chodiť na pobočku ani dokladať výkazy, stačí jedno kliknutie.

Úver

Úver na 3 mesiace je za celkový poplatok 2,97 %, na 6 mesiacov za 5,94 % a úver so splatnosťou 12 mesiacov za celkový poplatok 11,88 %.

Zmluva

Uzatvorenie úverovej zmluvy prebieha online, bez papierovania. Obratom posielame čiastku úveru na váš bankový účet.

Splácanie

Splátky sa strhávajú automaticky a komfortne podľa vašich tržieb na platobných službách, vy sa tak nemusíte o nič starať.

Schvaľujeme viac ako 80 % úverov

Nepožadujeme finančné výkazy ani roky histórie firmy. Nemusíte na pobočku a nepotrebujete ručiteľa. Znie to až veľmi dobre? Áno, presne tak to funguje.

Kto môže čerpať?

Úver je určený pre klientov Comgate, ktorí využívajú platobnú bránu alebo platobný terminál a v posledných šiestich mesiacoch ich objem platieb neklesol pod 1 tisíc EUR / mesiac.

Aké sú parametre úveru?

Úver môžete získať vo výške od 1000 EUR do 30 000 EUR v závislosti na objeme transakcií v Comgate. Za úver so splatnosťou 3 mesiace zaplatíte celkový poplatok vo výške 2,97 %, za úver na 6 mesiacov 5,94 % a za úver na 12 mesiacov je celkový poplatok vo výške 11,88 %. Presná doba splácania úveru sa odvíja od automaticky stanovenej výšky odvodov z transakcií cez platobnú bránu alebo terminál.

Ako dlho trvá schválenie?

Schválenie úveru trvá asi 10 minút. Obdržíte ponuku úveru, v ďalšom kroku zvolíte čiastku a dobu splácania, nakoniec je elektronický podpis zmluvy.

Aké sú požadavky na ručenie?

V prípadoch, kedy výsledkom posúdenia je nutnosť ručenia, požadujeme len osobné ručenie jednoduchým prehlásením. Nepotrebujeme žiadne založenie nehnuteľností, žiadnych ďalších ručiteľov, notárske zápisy ani iné zložitosti. Veríme tomu, že je to s podnikaním, úverom i splácaním myslíte vážne.

Kto je poskytovateľom úveru?

Poskytovateľom úveru je spoločnosť Lemonero, s.r.o., ktorá je spoluvlastnená Komerčnou bankou, a.s. Tento úverový produkt bol vytvorený na mieru pre klientov Comgate a je poskytovaný výhradne v spolupráci s Comgate.

Koľko môžem čerpať?

Ponuka úveru sa odvíja od objemu transakcií na platobnej bráne alebo na termináli za posledných šesť mesiacov. Orientačne sa dá povedať, že pri mesačnom objeme transakcií 15 000 EUR môžete získať ponuku úveru až na 20 000 EUR. 

Ako môžem aktivovať úver?

Úver aktivujete v klientskom portáli Comgate. Pre aktiváciu úveru budete potrebovať fotografiu občianskeho preukazu z oboch strán. Údaje aj fotografie vkladáte elektronicky. Ponuku na konkrétnu výšku úveru obdržíte do 10 minút. Keď zvolíte čiastku úveru a dobu splácania, uzatvoríme zmluvu, opäť elektronicky. Potom obratom posielame peniaze na váš bankový účet.

Aké doklady budem potrebovať?

Pripravte si obojstrannú fotografiu občianskeho preukazu a selfie fotografiu s občianskym preukazom, na ktorom bude viditeľná vaša fotografia. Ďalej druhý doklad pre overenie totožnosti (vodičský preukaz, cestovný pas alebo preukaz zdravotnej poisťovne). Vedľa týchto dokladov vás prosíme o kópiu výpisu z bankového účtu za posledné tri mesiace. Dokumenty môžete nahrať vo formáte .pdf alebo ako obrázky (.jpg, .png, .img).

Ako prebieha podpis zmluvy?

Uzavretie zmluvy prebieha online. Vyplníte niekoľko údajov a nahráte foto občianskeho preukazu. Potom, čo prebehne kontrola, obdržíte ponuku úveru. Po online podpise elektronickej zmluvy posielame peniaze na váš účet.

Na čo môžem úver použiť?

Úver môžete použiť na nákup zásob, vybavenie obchodu, marketing... Zkrátka na čokoľvek.

Ako prebieha splácanie úveru?

Splácanie prebieha automaticky odpočtom z každej transkacie obchodu cez platobnú bránu alebo terminál Comgate. V prípade prepadov alebo pozastavení transakcií cez platobnú bránu alebo cez terminál Comgate je nutné dodržať splátkový kalendár určený zmluvou a platby uhradiť ručne alebo odoslať rozdiel prevodom na uvedený účet. 

Chcete sa opýtať?

Sme online v pracovných dňoch od 08:00 do 20:00. Na vaše otázky odpovieme obratom.

Ikona zavináč

poslať e-mail
podpora@comgate.sk

Ikona chat

spustiť
online chat

Chcete sa opýtať?

Sme online v pracovných dňoch od 08:00 do 20:00. Na vaše otázky odpovieme obratom.