O nás

Sme poskytovateľ platobnej brány a platobných terminálov. Naše služby prevádzkujeme už viac ako dvadsať rokov a v súčasnosti ich využíva viac ako 15 tisíc obchodníkov. Pridajte sa k nám – ušetríte až 20 % na poplatkoch, naviac získate vyšší počet dokončených platieb a vyššie tržby.

Ľudia v Comgate

Jakub Ouhrabka, riaditeľ spoločnosti
Jakub je v Comgate od roku 2000, kedy začínal ako vedúci vývoja informačných systémov. V roku 2017 sa stal riaditeľom spoločnosti. Vyštudoval Matematicko-fyzikálnu fakultu na Univerzite Karlovej. Jeho vášňou je rodina, cestovanie a šport – konkrétne cyklistické závody, ktorých sa aktívne zúčastňuje.

Ivana Slezáková, riaditeľka financií
Ivana je hlavná účtovníčka pre všetky aktivity skupiny Comgate. Má viac ako 40 rokov praxe s vedením účtovníctva a financií, z toho viac ako desať rokov strávila na vedúcej pozícii. Študovala na Fakulte sociálnych vied Univerzity Karlovej, vo voľnom čase pôsobí ako dobrovoľná pracovníčka v oblasti sociálnych služieb.

Monika Fikrová, vedúci HR
Monika vyštudovala učiteľstvo českého a nemeckého jazyka. Na učiteľskú dráhu sa nikdy nevydala a namiesto toho zakotvila v oblasti HR, kde už viac ako desať rokov pomáha firmám hľadať tie najlepšie talenty. Jej veľkou záľubou je cestovanie.

Jan Kieswetter, vedúci pre procesy a reguláciu
Ján vyštudoval ekonomiku a vedenie podniku na ČVUT a svoje následné pracovné skúsenosti zbieral vo finančnom sektore, kde pôsobil na vedúcich pozíciách. Chodí do lesa na prechádzky so psom, dovolenku trávi na etapách peších výprav okolo Česka.

Martin Staněk, vedúci obchodu
Martin má dlholeté skúsenosti z oblasti obchodu a komunikácie so zákazníkmi. Vyštudoval podnikovú ekonomiku a management na VŠE v Prahe. V minulosti pôsobil v odvetví logistiky a IT produktov zamerajúcich sa na nákladnú cestnú dopravu. Venuje sa lovu rýb na umelú mušku a výchove rybárskej mládeže.

Martin Krejčovský, vedúci zákazníckej podpory
Martin sa práci v obchode a vedení ľudí začal venovať v roku 2011. Skúsenosti, ktoré uplatňuje na súčasnej pozícii, načerpal osobným rozvojom a niekoľkoročnou praxou v oblasti poradenstva. Vyštudoval hru na trúbku na konzervatóriu a pri hudbe aj zostal - je aktívnym členom kapely Levou rukou band.

Michal Petrák, vedúci komunikácie a PR
Michal má viac ako dvadsať rokov skúseností v médiách a PR. Vyštudoval žurnalistiku a mediálne štúdiá na Fakulte sociálnych vied Univerzity Karlovej, pracoval ako novinár v tlači a v televízii, pôsobil ako manažér komunikácie futbalového klubu. Športu sa vo voľnom čase venuje aj naďalej - aktívne sám aj ako tréner malých futbalistov.

Ondřej Pecháček, vedúci produktovej prevádzky
V oblasti riadenia rizík a prevádzkového managmentu v Česku aj v zahraničí pracuje Ondřej viac ako desať rokov. Vyštudoval ekonomiku na Fakulte ekonomicko správnej Univerzity Pardubice, pracoval ako rizikový a prevádzkový manažér v zahraničnej finančnej spoločnosti. Vo voľnom čase rád behá a pláva.

Kristýna Vávrová, manažérka znalostnej bázy
Kristýna vyštudovala edítorstvo na Univerzite Palackého v Olomouci, po ukončení školy pôsobila niekoľko rokov v oblasti verejnej správy, marketingu a PR vysokých škôl. Všade jazdí na bicykli, rada počúva politické podcasty a aktívne sa venuje tancu - v obľube má obzvlášť bachatu a salsu.

Míľniky
rozvoja

Míľniky rozvoja

Comgate a platobné služby

Licencia Platobnej inštitúcie

V oblasti platobných služieb pôsobíme s oprávnením Platobnej inštitúcie a pod dohľadom národnej banky. Vďaka tomu môžeme poskytovať služby obchodníkom a spracovávať platby bez obmedzenia objemu transakcií na celom území EÚ.

Priamy člen spoločností platobných kariet

V roku 2023 sme sa ako prvá česká nebanková spoločnosť stali acquirerom kartových transakcií. Ako tzv. principal member máme v spoločnostiach platobných kariet Visa a Mastercard prístup ku kartovým technológiám.

Pokročilý fraud monitoring

Neustále pracujeme na vývoji systémov detekcie podvodov, ktoré moniturujú v reálnom čase transakcie vykonávané prostredníctvom našich platobných služieb. Podozrivé pohyby dokážeme rozpoznať, tým chránime svojich klientov.

Opatrenie v súlade s AML zákonom

Sme povinnou osobou voči Finančnému analytickému úradu, s ktorým priamo spolupracujeme v kontrole dodržovania podmienok zákona proti praniu špinavých peňazí (AML). Našu činnosť dozoruje Ministerstvo financií ČR.

Najvyššia úroveň certifikácie PCI DSS

Spĺňame najprísnejšie podmienky zabezpečenia informačných systémov. Pre udelenie najvyššej úrovne PCI DSS sa kontrolujú jedenkrát ročne, v tejto frekvencii je tiež obnovovaná certifikácia.

Členstvo v asociáciách

Skúsenosti zdieľame s expertmi v tuzemských aj zahraničných zoskupeniach. Sme členmi Európskej asociácie platobných služieb pre obchodníkov, Českej fintech asociácie a Združenia pre bankové karty, v ktorom pôsobíme v skupine pre acquiring.

Chcete se opýtať?

Sme online v pracovných dňoch od 08:00 do 20:00. Na vaše otázky odpovieme obratom.

Ikona zavináč

poslať e-mail
podpora@comgate.sk

Ikona chat

spustiť
online chat