Ponuka práce

Podte s nami zmenit svet platieb na internetu a v obchodoch. Budujeme lídra v odboru s ambíciou medzinárodného rozvoja a vy môžete byť u toho.

Vďaka našemu riešeniu cez tisíc obchodníkov na internete a prevádzkovateľov kamenných obchodov ušetrí až polovicu nákladov na platobné služby. V našom prípade sa nejedná iba o lepšie ceny ale aj o lepšie riešenie, ktoré umožní odloženie platieb, platby na splátky, ponúkame komfortné prepojenie na platformy pre tvorbu e-shopov, pokladničné a účtovné systémy.
 

ponuka práce
Riaditeľ IT / CTO

Riaditeľ IT / CTO

Hľadáme skúseného riaditeľa IT do firmy, v ktorej je IT stredobodom služieb. Informačný systém je to hlavné, čo našim klientom poskytujeme. Jedná se o peniaze, transakcie v reálnom čase. Naše systémy sú certifikované PCI DSS Level 1. Od riaditeľa IT očakávamé ako znalosti z oblasti architektúry stavby informačných systémov, tak aj manažerské dovednosti potrebné pre vedenie tímu programátorov. IT riaditeľ je členom najúžieho vedenia spoločnosti.

Dozvedieť sa viac o pozícií >

Technical Lead

Technical Lead

Hľadáme skúseného PHP vývojára na poziciu Technical Lead do firmy, v ktorej je IT stredobodom služieb. Informačný systém je to hlavné, čo našim klientom poskytujeme. Jedná se o peniaze, transakcie v reálnom čase. Naše systémy sú certifikované PCI DSS Level 1. Od kolegy na pozíciu Technical Lead očakávamé skvelé programovacie zručnosti, znalosti z oblasti architektúry stavby informačných systémov a rozvíjanie schopností IT tímu.

Dozvedieť sa viac o pozícií >

PHP vývojár

PHP vývojár, programátor platobného systému

Hľadáme nového člena tímu na pozíciu PHP developer, ktorý sa bude podieľať na programovaní našich kľúčových produktov: platobná brána a platobný terminál. Hľadáme programátora, ktorého baví robiť nové veci pre dynamickú rastúcu spoločnosti v oblasti fintech.

Dozvedieť sa viac o pozícií >

Máte záujem?

Hľadáte inú pozíciu?

Ozvite sa nám.

Přiložiť životopis