Lidé v Comgate

Jakub Ouhrabka

Jakub Ouhrabka, riaditeľ spoločnosti
Jakub je v spoločnosti od roku 2000, kedy začínal ako vedúci vývoja informačných systémov. Od roku 2017 je riaditeľom spoločnosti. Jakub vyštudoval Matematicko-fyzikálnu fakultu Univerzity Karlovy, odbor informatiky.

Ivana Slezáková

Ivana Slezáková, riaditeľka financií
Ivana je členom tímu od roku 2012, od roku 2016 je hlavná účtovníčka pre všetky aktivity skupiny Comgate. Ivana nazbierala svoje predošlé skúsenosti v úlohe účtovníčky a hlavnej účtovníčky obzvlášť v oblasti logistických služieb. 

Michal Petrák

Michal Petrák, vedúci komunikácie a PR
Michal nastúpil do Comgate v roku 2022. Vyštudoval žurnalistiku a mediálne štúdiá na Fakulte sociálnych vied Univerzity Karlovej. Pôsobil ako športový novinár a manažér PR a komunikácie futbalového klubu.

Jan Kieswetter

Jan Kieswetter, vedúci pre procesy a reguláciu
Jan je členom tímu od roku 2019. Vyštudoval Ekonomiku a riadenie podniku na ČVUT a svoje predošlé skúsenosti zbieral vo finančnom sektore, kde pôsobil na vedúcich pozíciach.

Martin Staněk

Martin Staněk, vedúci zákazníckej podpory
Martin nastúpil v roku 2023. Vyštudoval podnikovú ekonomiku a management na VŠE v Prahe. V minulosti pôsobil v odvetví logistiky a IT produktov zameraných na nákladnú cestnú dopravu.

Ondřej Pecháček

Ondřej Pecháček, vedúci produktovej prevádzky
Ondrej pôsobí v Comgate od roku 2022. Vyštudoval Univerzitu Pardubice. Predtým pôsobil vo finančných inštitúciách v Čechách aj v zahraničí na rôznych pozíciách, prevažne ako Chief Risk Officer.

Chcete sa opýtať?

Sme online v pracovných dňoch od 08:00 do 20:00. Na vaše otázky odpovieme obratom.

Ikona zavináč

poslať e-mail
podpora@comgate.sk

Ikona chat

spustiť
online chat

Chcete sa opýtať?

Sme online v pracovných dňoch od 08:00 do 20:00. Na vaše otázky odpovieme obratom.