Milujeme našich klientov

Prezradíme vám, prečo oni milujú nás.

Nejde len o to, že im zdvíhame telefón a obratom odpovedáme na e-maily. Férové ​​ceny našich služieb a širokú škálu funkcií tiež považujeme za samozrejmosť. To podstatné je, že si našich klientov vážime, že sa k nim správame férovo.

Milujeme našich klientov
E-shop bezednamiska.cz

Vyšší počet dokončených platieb na platobnej bráne

Pre nás je platobná brána esenciálna súčasť biznisu. Dnes cez platobnú bránu obsluhujeme viac ako polovicu objednávok a nedokážem si to bez nej už predstaviť. Spoločnosť ComGate nás oslovila so super ponukou, a to ako cenovú, tak rozsahom služieb. Predovšetkým množstvo platobných metód nás zaujímalo, pretože sa snažíme zákazníkovi poskytnúť čo najviac možností.
Tomáš Andrejsek spolumajiteľ a konateľ spoločnosti bezednamiska.cz

Transparentný sadzobník, prehľadná zmluva bez záväzkov

Prešli sme na platobnú bránu ComGate predovšetkým kvôli nižším poplatkom. S pôvodným poskytovateľom sme sa snažili jednat o cene ale z ich strany nebola žiadna snaha sa o tom baviť. My sme rástli a stále rastieme okolo 100% ročne, tak sme si povedali, že založíme individuálny prístup.To bol jeden z prvých dôvodov, prečo sme začali hľadať alternatívy. Prešiel som si trh a narazil na ComGate.
Miroslav Michalko spolumajiteľ a riaditeľ spoločnosti Zaslat.cz
ilustračný obrázok
Ilustračný obrázok - platobná brána

Podpora, ktorá okamžite reaguje a skutočne pomôže

Pri výbere a rozhodovaniu sa, ktorú platobnú bránu využijeme u nás rozhodovali 3 základné parametry: ľahkosť implementácie, provízie z platieb a úroveň klientskej podpory. Platobná brána ComGate vo všetkých zmienených atributoch obstála výborne a naša spokojnosť jednoznačne pretrváva. Nedováno ComGate brána dokonca sama pridala pre našich zákazníkov možnosť odloženia platby a nám tak opadli starosti s jej zariadením u inej spoločnosti.
Ing. Adam Dvořák manažer prodeje spol. Dvořák - Karlík, s.r.o.

Klienti o nás povedali

Vítame verejné hodnotenie služieb od našich klientov. Ďalšie hodnotenie na Google najdete tu

Za dobu, čo spolupracujeme so spoločnosťou ComGate, môžeme na riešení platobnej brány vyzdvihnúť predovšetkým spoľahlivosť, ktorú potvrzuje aj pozitivná spätný väzba od naších zákaznikov. Pri rozbehu sme ocenili ľahkú implementáciu platobnej brány do nášho e-shopu.
Radim Malchárek Exasoft

Martin Slavík

Hodnocení - pět hvězdiček

Musím oceniť skvelého sprievodcu službami a nastavením platobnej brány. Naozaj veľmi dobré.

Jiří Bartoš

Hodnocení - pět hvězdiček

Zriaďujem svoj prvý e-shop a všetko je pre mňa nové. Rozhodol som sa pre spoluprácu so spoločnosťou ComGate a som veľmi spokojný. Snažia sa všetko vysvetliť a je s nimi výborná komunikácia. 

Petra Sluková

Hodnocení - pět hvězdiček

Dnes som bránu spustila na platforme eshop-rýchlo a dokáže to aj NE-IT človek. Urobila som prvú poskusnú platbu zo svojho účtu a všetko prebehlo v poriadku. Komunikácia zo strany ComGate perfektne ústretová. 

Petra Kinclová

Hodnocení - pět hvězdiček

Jednoduché, rýchlé, prehľadné, jasné a s obchodnou podporou

Chcete sa spýtať? 

Sme online v pracovné dni od 08:00 do 20:00. Na Vaše otázky odpovieme obratom.

Ikona e-mail

poslať e-mail
podpora@comgate.sk

Ikona chat

zahájiť
online chat

Chcete sa spýtať? 

Sme online v pracovné dni od 08:00 do 20:00. Na Vaše otázky odpovieme obratom.

Ikona e-mail

poslať e-mail
podpora@comgate.sk