Milujeme
našich klientov

Prezradíme vám, prečo oni milujú nás. Nejde len o to, že im zdvíhame telefón a obratom odpovedáme na e-maily. Férové ​​ceny našich služieb a širokú škálu funkcií tiež považujeme za samozrejmosť. To podstatné je, že si našich klientov vážime a že sa k nim správame férovo.

Platobný terminál Trenýrkárna
Platební brána Comgate

Vyšší počet dokončených platieb na platobnej bráne

Pre nás je platobná brána esenciálna súčasť biznisu. Dnes cez platobnú bránu obsluhujeme viac ako polovicu objednávok a nedokážeme si to bez nej už predstaviť. Spoločnosť Comgate nás oslovila so super ponukou, a to ako cenovou, tak aj rozsahom služieb. Predovšetkým množstvo platobných metód nás zaujímalo, pretože sa snažíme zákazníkovi poskytnúť čo najviac možností.
Tomáš Andrejsek spolumajiteľ a konateľ spoločnosti bezednamiska.cz

Transparentný sadzobník, prehľadná zmluva bez záväzkov

Prešli sme na platobnú bránu Comgate predovšetkým kvôli nižším poplatkom. S pôvodným poskytovateľom sme sa snažili jednať o cene, ale z ich strany nebola žiadna snaha sa o tom baviť. My sme rástli a stále rastieme okolo 100% ročne, tak sme si povedali, že založíme individuálny prístup.To bol jeden z prvých dôvodov, prečo sme začali hľadať alternatívy. Prešiel som si trh a narazil na Comgate.
Miroslav Michalko spolumajiteľ a riaditeľ spoločnosti Zaslat.cz
Platobný terminál v Jordis
Podpora v češtině

Podpora, ktorá okamžite reaguje a skutočne pomôže

Pri výbere a rozhodovaní, ktorú platobnú bránu využijeme, u nás rozhodovali 3 základné parametre: ľahkosť implementácie, provízie z platieb a úroveň klientskej podpory. Platobná brána Comgate vo všetkých zmienených atribútoch obstála výborne a naša spokojnosť jednoznačne pretrváva. Nedávno Comgate brána dokonca sama pridala pre našich zákazníkov možnosť odloženia platby a nám tak opadli starosti s jej zriadením u inej spoločnosti.
Ing. Adam Dvořák manažér predaja spol. Dvořák - Karlík, s.r.o.

Spoločnosť s českým zázemím

Išli sme tou cestou, že sme si za partnerov a dodávateľov vybrali lokálne firmy. Pre nás je v tom hodnota, snažíme sa o to stále. Prináša to okrem iného výbornú podporu, ktorá nám pomohla v začiatkoch pri implementácii platobnej brány. Riešiť technické veci v rovnakej alebo blízkej reči je veľká výhoda. Hodilo sa nám aj prepojenie s platformou Shoptet, na ktorej nám beží obchod. A samozrejme nám vyhovovali aj poplatky, ktoré sú pre našu veľkosť veľmi rozumné.
Michal Červenák RedFir.cz
redfir

Klienti o nás povedali

Vítame verejné hodnotenie služieb od našich klientov. Ďalšie hodnotenie na Google najdete tu

hodnocení google

Martin Slavík

Hodnocení - pět hvězdiček

Musím oceniť skvelého sprievodcu službami a nastavením platobnej brány. Naozaj veľmi dobré.

Petra Sluková

Hodnocení - pět hvězdiček

Dnes som bránu spustila na platforme eshop-rýchlo a dokáže to aj NIE-IT človek. Urobila som prvú pokusnú platbu zo svojho účtu a všetko prebehlo v poriadku. Komunikácia zo strany Comgate je perfektne ústretová. 

Chcete sa spýtať? 

Sme online v pracovné dni od 08:00 do 20:00. Na vaše otázky odpovieme obratom.

Ikona e-mail

poslať e-mail
podpora@comgate.sk

Ikona telefón

spustiť
online chat

Chcete sa spýtať? 

Sme online v pracovné dni od 08:00 do 20:00. Na vaše otázky odpovieme obratom.

Ikona zavináč

poslať e-mail
podpora@comgate.cz