Milujeme
našich klientov

Prezradíme vám, prečo oni milujú nás. Nejde len o to, že im dvíhame telefón a obratom odpovedáme na e-maily. Férové ​​ceny našich služieb a širokú škálu funkcií tiež považujeme za samozrejmosť. To podstatné je, že si našich klientov vážime a že sa k nim správame férovo.

Platobný terminál Trenýrkárna
Platobný terminál v Jordis

Transparentný sadzobník, ľahké napojenie na účtovný systém

Comgate poskytuje jednoduché napojenie na náš eshopový systém Upgates a všetky dokumenty sa dajú exportovať do nášho účtovného systému Pohoda. Oproti iným platobným bránam nám Comgate ponúkol prehľadný a jednoduchý sadzobník, u niektorých brán to bolo na dlhé A4.
Martina Kukučková majiteľka e-shopu Machovňa.sk

Jednoducho najlepšie podmienky pre platobnú bránu

Keď sme rozbiehali a ladili e-shop, mali sme niekoľko možností na výber. V tej chvíli mi vyšlo, že Comgate má najlepšie podmienky. Bol to výsledok aktuálneho prieskumu, aby som pravdu povedal, dlhodobo tento trh nesledujem. Spolieham sa, že robí veci dobre.
Marián Mazga majiteľ Literárna čajovňa
Podpora v češtině

Podpora, ktorá okamžite reaguje a skutočne pomôže

Od platobnej brány sme požadovali najmä jednoduchú implementáciu do rozbehnutých projektov, prijateľné poplatky, spoľahlivosť a taktiež prvotriednu podporu. Comgate spĺňa všetky tieto aspekty do poslednej bodky a aj preto bola pre nás táto brána prvou voľbou. Zákazníci od nás očakávajú maximálnu kvalitu nielen pri produktoch, ale tiež pri vybavovaní a platení svojej objednávky v našom e-shope. A Comgate je pre nás v tomto smere partner, na ktorého sa môžeme spoľahnúť.
Libor Pindroch HeliumKing

Spoločnosť s českým zázemím

Išli sme tou cestou, že sme si za partnerov a dodávateľov vybrali lokálne firmy. Pre nás je v tom hodnota, snažíme sa o to stále. Prináša to okrem iného výbornú podporu, ktorá nám pomohla v začiatkoch pri implementácii platobnej brány. Riešiť technické veci v rovnakej alebo blízkej reči je veľká výhoda. Hodilo sa nám aj prepojenie s platformou Shoptet, na ktorej nám beží obchod. A samozrejme nám vyhovovali aj poplatky, ktoré sú pre našu veľkosť veľmi rozumné.
Michal Červenák RedFir.cz
redfir

Klienti o nás povedali

Vítame verejné hodnotenie služieb od našich klientov. Ďalšie hodnotenie na Google najdete tu

hodnocení google

Martin Slavík

Hodnocení - pět hvězdiček

Musím oceniť skvelého sprievodcu službami a nastavením platobnej brány. Naozaj veľmi dobré.

Petra Sluková

Hodnocení - pět hvězdiček

Dnes som bránu spustila na platforme eshop-rýchlo a dokáže to aj NIE-IT človek. Urobila som prvú pokusnú platbu zo svojho účtu a všetko prebehlo v poriadku. Komunikácia zo strany Comgate je perfektne ústretová. 

Chcete sa opýtať? 

Sme online v pracovných dňoch od 08:00 do 20:00. Na vaše otázky odpovieme obratom.

Ikona e-mail

poslať e-mail
podpora@comgate.sk

Ikona telefón

spustiť
online chat

Chcete sa opýtať? 

Sme online v pracovných dňoch od 08:00 do 20:00. Na vaše otázky odpovieme obratom.

Ikona zavináč

poslať e-mail
podpora@comgate.cz