Platobná brána Comgate podporuje všetky významné e-shopové platformy.

Našim zákazníkom sa snažíme maximálne uľahčiť prevádzkovanie platobnej brány. V súčasnosti tak podporujeme všetky významné platformy, na ktorých možno prevádzkovať e-shop. Posledným prírastkom v tejto oblasti je platforma Shoptet, kde sme začali ponúkať vlastný platobný doplnok, ktorý vám umožňuje plne využívať služby platobnej brány Comgate.

Všetky ďalšie podporované platformy a spolupracujúce weby Platobná brána (stránka) s developermi nájdete na našich stránkach. Ak váš developer predsa len na našom zozname chýba, dajte nám vedieť. Zapojením do partnerského programu získa podporu pri vývoji a testovaní.

Rozširujeme funkcie API rozhrania.

Pre zákazníka a jeho vývojára je samozrejme k dispozícii API rozhranie pre implementáciu platobnej brány Comgate. Nedávno sme funkcie API rozšírili o refundáciu platieb pre automatizáciu vrátenia peňazí po uznaných reklamáciách alebo pri zrušených objednávkach. Je to ďalší krok smerom k maximálnej automatizácií transakcií na platobnej bráne Comgate s cieľom ušetriť čas, náklady a znížiť chybovosť.

Podporujeme účtovné systémy.

Platobná brána by mala prácu zjednodušovať aj účtovníkom. Preto sme na platobnej bráne Comgate pripravili výpisy v univerzálnom ABO formáte, ktorý zautomatizuje načítanie informácií o prijatých platbách do účtovníctva. Pre najpoužívanejšie účtovné systémy Pohoda od Stormware a Flexibee od spol. ABRA existujú podrobné návody, ako s ABO súbormi pracovať. Posledná verzia systému Pohoda podporuje platobnú bránu a platobné terminály Comgate vo svojej sekcii "homebanking" a umožňuje tak veľmi pohodlné účtovanie.