Platobná brána Comgate ide aj na platforme Shoptet

Oddnes môžu zákazníci eshopovej platformy Shoptet používať platobnú bránu Comgate. Máme radosť, že si aj zákazníci Shoptet môžu vybrať naše platobné služby, ktoré im zaistia výhodné a férové ​​obchodné podmienky na platobnej bráne - 0,99 % alebo menej.

Platobnú bránu Comgate si pre svoj e-shop zriadite aktiváciou doplnku Comgate v prostredí administrácie e-shopu. Akonáhle tak urobíte, automaticky sa s vami spojí náš obchodný tím (najneskôr nasledujúci pracovný deň). Prevedieme vás procesom aktivácie platobnej brány. Na jej konci je podpis zmluvy a zahájenie prevádzky platobnej brány.

Shoptet ponúka svoje doplnky v rámci niektorých tarifoch zadarmo. Prepojenie na platobnú bránu Comgate v cene tarifu Shoptet zahrnuté nie je. Preto sme sa rozhodli tým z vás, ktorí využívate na Shoptet tarify Business, Profi alebo Enterprise, navýšiť v rámci vyúčtovania služieb Comgate každý mesiac váš kredit o sumu 100 kč ako kompenzáciu.

Shoptet ja absolútna špička v oblasti prenájmu e-shopových riešeních, ktoré sú obľúbené najmä pre jednoduché a intuitívne ovládanie. Veríme si, že spojenie Shoptet a Comgate bude pre mnoho e-shopperov ideálna kombinácia.

Pozrite sa tiež na návod, ako sprevádzkovať platobnú bránu Comgate v prostredí Shoptet.